Daniel Pecho

REALITNÍ SLUŽBY

POCTIVĚ A S ÚCTOU

Nejnovější články

Dlouhodobý versus krátkodobý pronájem: Co se více vyplatí?
24. 04. 2024
Dlouhodobý versus krátkodobý pronájem: Co se více vyplatí?

Stojíte před rozhodnutím, zda se pustit do dlouhodobého či krátkodobého pronájmu? Toto rozhodování je klíčové a může významně ovlivnit nejen vaše finanční toky, ale i míru zapojení do správy nemovitosti. V následujících řádcích prozkoumáme hlavní rozdíly mezi těmito dvěma typy pronájmů s ohledem na trh v České republice, abychom vám pomohli učinit informované rozhodnutí. Přečtěte si můj článek plný tipů a doporučení, které vám pomohou najít cestu k optimální volbě pro vaše investice.

Celý článek
Investice do nemovitostí jako cesta k finanční nezávislosti
26. 03. 2024
Investice do nemovitostí jako cesta k finanční nezávislosti

V dnešní době hledáme různé cesty, jak dosáhnout finanční nezávislosti a zabezpečit si pohodlnou budoucnost. Jednou z osvědčených strategií, která se stává stále populárnější, je investování do nemovitostí. Trh s nemovitostmi v České republice nabízí řadu příležitostí pro ty, kteří jsou ochotni se vzdělávat a strategicky přistupovat ke svým investicím, ať už se jedná o nákup bytu k pronájmu nebo rekonstrukci staršího domu s následným prodejem.

Celý článek

O mně

Jsem Daniel Pecho, realitní makléř s patnáctiletou praxí, který věří v sílu domova. Domov není jen místo, kde spíš. Je to základna pro tvé sny, inspiraci a životní cesty. V průběhu let jsem měl tu čest pomáhat lidem najít nejen střechu nad hlavou, ale prostor, kde mohou růst, tvořit a žít naplno.

Moje práce je mou vášní. Každý den je novou výzvou a příležitostí poznat zajímavé lidi, slyšet jejich příběhy a pomoci jim otevřít dveře do nové kapitoly života. Věřím, že klíčem k úspěchu je naslouchání a porozumění potřebám každého klienta. Proto se snažím být nejen makléřem, ale i důvěrným poradcem, který je tu pro tebe na každém kroku tvé cesty za snem.

Ve světě realit jsem se setkal s nejrůznějšími situacemi, a tak mi neváhej svěřit své přání a obavy. Společně najdeme cestu k tvému ideálnímu domovu. Ať už hledáš útulný byt v srdci města nebo klidné útočiště na venkově, jsem zde, abych ti pomohl najít místo, které budeš hrdě nazývat domovem.

POVINNÉ POJIŠTĚNÍ MAKLÉŘE

MOJE CERTIFIKACE

REFERENCE

15
let zkušeností v realitách
300+
klientů
90%+
úspěšnost při prodeji nemovitosti

Potřebujete rychlou radu?

Reference

 • “Spolupráce s Vaší osobou byla velmi příjemná. Váš vstřícný přístup a naprostou spolehlivost bych určitě doporučila všem, kteří uvažují o prodeji či pronájmu své nemovitosti.”
  Kateřina Srnková
 • “Skvělý přístup pana Pecha, od začátku do konce procesu prodeje bytu. Velká pochvala, děkujeme. ”
  Ivana Bubeníčková
 • “Pan Pecho je člověk na svém místě. Perfektní profesionální i lidský přístup při jednáních s námi, při vyřizování všech úředních náležitostí při prodeji našeho rodinného domu v HJ. Děkujeme a můžeme jen jeho služby doporučit dalším lidem. Vše bylo na jedničku s hvězdičkou. Voříškovi - Kučírkovi”
  Miluše Kučírková
 • “Pan Pecho, byl nesmírně milý, laskavý a slušný při všech našich jednáních. Upozornil mě na drobnosti, které jsem nevnímala, ale přesto byly důležité, když jsme spolu procházeli nově zrekonstruovaný byt. Nemusela jsem v podstatě řešit téměř nic a vše bylo vyřízeno rychle a bez mého přičinění. S důvěrou se na něj kdykoli znovu obrátím a ráda za jeho služby zaplatím. ”
  Zdenka Fryková
 • “S prací pana makléře Pecha jsem byla velmi spokojená, vše probíhalo v pořádku, o všem jsem byla průběžně a dostatečně informována. ”
  Václava Křížková
 • “Pan Pecho ma super metodiku prace. Od zacatku se ujistil ze jsem (kupujici a prodavajici) neustale informovane o postup a v jake faze vse stoji. Super spoluprace, muzu jen doporucit! Dekuji Sarka van Wyk”
  Sarka van Wyk
 • “Byla jsem velmi spokojena. Profesionální přístup, rychlé vyřízení a dobře odvedená práce.”
  Magda Macharáčková
 • “Oceňuji příjemné a férové jednání pana Daniela Pecha. Rychle a spolehlivě vyřízená koupě včetně veškerých úředních záležitostí.”
  Václav Škabrada
 • “Děkujeme za profesionální a velice slušné jednání při pronajímání farního bytu ve Velimi. Za FSČCE ve Velimi Blanka Kopecká”
  Blanka Kopecká
 • “Děkuji srdečně touto cestou panu Pechovi za profesionální přístup v zprostředkování prodeje mého bytu v Praze. Vše proběhlo až nečekaně hladce, ke spokojenosti všech, nemusel jsem se osobně o cokoliv starat a přitom jsme docílili velmi dobré kupní ceny. Proto vřele doporučuji služeb realitního makléře pana Daniela Pecha.”
  Libor Šíp
Všechny reference

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení