background

Realitní služby - poctivě a s úctou

Daniel Pecho - realitní makléř

TOP nabídka

Celá nabídka

Virtuální 3D prohlídky

Na této stránce naleznete virtuální 3D prohlídky mnou aktuálně nabízených nemovitostí. Prohlížení je velice snadné a intuitivní. Kliknutím na obrázek spustíte vizualizaci. Pak se po nemovitosti můžete pohybovat kliknutím a pohybem myši/ťupnutím a pohybem prstu. Ve spodní části naleznete volby pro celkový pohled, půdorysy, či jednotlivá podlaží. V pravém dolním rohu pak volba pro sdílení, pokud chcete prohlídku někomu poslat a volba pro virtuální realitu (ikona brýlí). Můžete tak svůj mobilní telefon vložit do virtuálních brýlí a procházet tak nemovitost pohybem hlavy. V jednotlivých místnostech uvidíte modré koule, které vás navedou prostorem. Po najetí kroužkem na kouli, zezelená a tím potvrdíte pohyb po místnosti. Ve virtuální prohlídce můžete taky měřit vzdálenosti. Ve spodní části vlevo naleznete ikonu pravítka. Pak potvrdíte plus a označíte dva body, mezi kterými chcete vzdálenost měřit. Pokud vidíte v ohně prohlídky stránku " Oops, model not available." tak tato nemovitost je již prodaná a virtuální prohlídka již není aktivní. Příjemný zážitek.

 

Prodej bytu Praha Vinohrady


 

Prodej domu Řitka Praha západ


Prodej bytu Praha Hloubětín


 

Daniel Pecho

O mně

Realitní činnosti se věnuji od roku 2007, kdy jsem byl spoluzakladatelem Realitní kanceláře Eden. Zde jsem zúročil obchodní znalosti, které jsem získal ve společnosti Shell a obohatil se o další zkušenosti z realitní sféry. Po čase provozu kanceláře, jsme se rozhodli rozdělit naše cesty, a to ve prospěch našich klientů, abychom byli schopni zajistit širší nabídku našich služeb. Po utlumení činnosti v roce 2011, zůstaly pro nás dvě klíčové společnosti Fincentrum a.s. a Amazing Reality pro můj směr realitního makléře. Od dubna 2014 jsem se připojil do skupiny Finep, pražská developerská společnost, kde jsem působil jako realitní makléř pro prodej starších nemovitostí. Koncem roku 2014 Finep ukončil vlastní realitní služby z důvodu reorganizace. To mělo za následek můj plynulý přechod do společnosti Fincentrum Reality, kde od ledna 2015 působím jako realitní makléř (nejen) pro klienty finančních poradců. Od řijna 2019 jsem zahájil spolupráci s finančními poradci i z jiných finančně poradenských skupin. To dává klientům širší rozhled v možnostech financování jejich nového bydlení. Na podzim roku 2020 jsem otevřel Realitní a finanční centrum ve Volyni v jižních Čechách. Tím jsem rozšířil svou působnost i mimo hlavní město. Hlavním úkolem centra je prezentace nových technologií používaných při prodeji nemovitostí. Virtuální prohlídky nemovitostí a pod.

POVINNÉ POJIŠTĚNÍ MAKLÉŘE 

MOJE CERTIFIKACE

14
let zkušeností v realitách
300 +
klientů
90 %+
úspěšnost při prodeji nemovitosti

Srozumitelnost

Dříve než se rozhodnete prodávat nemovitost se mnou, vše vám srozumitelně vysvětlím.

Služby

Mám k dispozici všechny potřebné nástroje - od virtuální prohlídky, přes právní zázemí, širokou síť inzertních serverů až po služby profesionálního finančního poradce.

Spokojenost

Můj spokojený klient doporučuje moje služby svým přátelům. A není jich málo.

Reference

 • “MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST - od začátku až do konce. Na první schůzce jsem ukázala nemovitost, kterou jsem potřebovala prodat, o ostatní se už postaral pan Pecho, od inzerce až po předávací protokol. Vše proběhlo rychle, nenastaly žádné komplikace. Vážím si profesionálního a příjemného jednání, vstřícnosti, dochvilnosti, poctivosti.... určitě doporučuji všem. Karla Hubková”
  Karla Hubková
 • “Děkujeme moc za naprosto dokonalou práce. Oceňujeme Vášou profesionalitu, ochotu, vstřícnost a velmi příjemné vystupování. Jsme byli velmi spokojený s Váši práci a budeme Vás doporučovat svým známým. Oceňujeme skvělý profesionální servis po celou dobu realizace nákupu nemovitosti. Díky Vaším zkušenostem proběhl celý proces hladce a na jedničku. Děkujeme moc. Larionovi.”
  Olga Larionová
 • “Pan Daniel Pecho je skvělý. Profesionální, 100% přístup, příjemné jednání. Doporučuji! ”
  Miloš Jaro
 • “Velká spokojenost s profesionálním i lidským jednáním.”
  Andrea Hloušková
 • “Skvělý přístup, komunikace, rychlé vyřízení pronájmu bytu. Spokojenost a doporučuji.”
  Adéla Hronová
 • “Oceňuji skvělý profesionální servis po celou dobu realizace nákupu nemovitosti. Díky jeho zkušenostem proběhl celý proces hladce a na jedničku.”
  Jakub Michl
 • “S panem Pecho jsem byl velmi spokojen. Je to profesionál, který své práci rozumí. Co bylo potřeba, to dokázal zjistit nebo rovnou zařídit, sám proaktivně řešil věci, komunikace naprosto bezproblémová. Pokud budu ještě někdy řešit nákup/prodej nemovitosti, tak opět rád využiji jeho služeb. ”
  Tomáš Reli
 • “Pan Daniel Pecho je velmi profesionální, vstřícný, spolehlivý a na úrovni. V dnešní době různých makléřů, je opravdu poznat kvalitní přístup a komunikace. Rozhodně jeho služby doporučuji. Zároveň děkuji za spolupráci.”
  Michaela Dědicová
 • “Náš prodej bytu proběhl přesně podle předem stanoveného a dohodnutého scénáře. Skvělé promo video bytu, prohlídky, výběr nového majitele a samotný prodej ve velice krátkém čase. Naprosto skvělý servis i přístup a to jak po lidské stránce, tak po té profesionální. Pokud budeme v budoucnu opět prodávat nebo kupovat nějakou nemovitost, tak již teď víme, kdo bude opět náš "realiťák". Ještě jednou děkujeme za vše.”
  Tomáš Herout
 • “Pan Pecho jednal profesionálně. Vše proběhlo podle plánu a s jasnými kroky. Pan Pecho zařídil co měl a včas, nenastala břehem prodeje bytu překvapení.”
  Kateřina Zitta
Všechny reference

Vložit referenci

Zde prosím napište, jak jste byli s mou prací spokojeni. Váš vzkaz může být doporučením, či motivací pro ostatní klienty, kteří uvažují o prodeji, nebo pronájmu své nemovitosti.

 

Vaše reference

Odkup nemovitosti

vykup1

Jak už uřčitě víte, mým partnerem je silná realitní společnost Fincentrum reality. Díky tomuto spojení mohu využít služby další silné investiční společnosti, která disponuje neomezenými finačními prostředky. Proto jsme schopni nabídnout vám odkup Vaší nemovitosti. Peníze můžete mít do 48 hodin po doručení všech potřebných podkladů. Jsme schopni odkoupit i zadlužené nemovitosti. Nemovitosti s exekucemi, nařízenou dražbou a pod. Nemovitost musí však splňovat požadavky pro investiční záměr. Je nutná předchozí konzultace.
 

Kdy se vám odkup nemovitosti vyplatí?

> když máte vyhlídlou jinou nemovitost a potřebujete rychle prostředky pro její financování aby vám neutekla

> když máte nemovitost zatíženou dluhem (exekuce, nařízená dražba apod.). Taková nemovitost je v podstatě neprodejná. Odkup je řešení

> nejsme lichváři, kteří zneužijí vaši svízelnou situaci. Můžete dostat až 80% tržní ceny nemovitosti. Podmínkou je, že nesmíte přijít o střechu nad hlavou. Musíte mít zajištené bydlení 

> možnost zpětného odkupu. Pokud budete chtít získat nemovitost zpět. Třeba ji koupí někdo z rodiny

> o všechno se postaráme. Kompletní servis v průběhu celého procesu

> pomůžeme vám vyřešit vaše závazky

> neplatíte žádnou provizi za zprostředkování prodeje


Není vám něco jasné? Nebojte se zeptat.

 

Realitní tipy

Může vám někdo ukrást váš dům, byt, nebo pozemek? ANO, může!

Možná ani nevíte, že v česku se kradou nemovitosti ve velkém. Ano, za miliardy. Policie ČR dokonce vytvořila skupinu, která se zabývá nemovitostí kriminalitou.

Celý tip
Daň z nabytí nemovitosti se neplatí

V září roku 2020 schválila Poslanecká sněmovna a prezident podepsal zrušení daně z nabytí
nemovitosti. Dobrá zpráva, kupující už nemusí platit 4 %, když si koupí nemovitost.

Má to dvě drobné ale. Dochází k prodloužení časového testu a snížení maximální částky pro odpočet úroků z hypotéky.

Celý tip
3 kroky. Jak poznat dobrého makléře?

Možná si právě teď pokládáte tuto otázku. Ať si nakonec vyberete mě, nebo některého z kolegů, vybírejte dobře. A podle čeho? Možná vám napoví pár chytrých rad:

Celý tip

Nejnovější články

Realizované zakázky

PRODEJ BYTY 1+KK 22 m² POD LIPAMI PRAHA

PRODEJ BYTY 1+KK 22 m² POD LIPAMI PRAHA

PRODEJ BYTY 3+1 93 m² POD VAVŘINCEM PRAHA

PRODEJ BYTY 3+1 93 m² POD VAVŘINCEM PRAHA

PRONÁJEM BYTY 2+KK 120 m² JUGOSLÁVSKÁ ÚVALY

PRONÁJEM BYTY 2+KK 120 m² JUGOSLÁVSKÁ ÚVALY

Všechny nemovitosti

Prověřování rizikovosti osob

Ve spolupráci s Fincentrem Reality a našimi partneři může být prodej, nebo pronájem ještě bezpečnější. A to prověřením rizikových osob na úřadech jako jsou:

> Centrální evidence exekutorů
> Insolvenční rejstřík
> Úřední deska soudních exekutorů
> Osoby hledané policí ČR
> Centrální evidence exekucí SR
> Registr úpadcov na Slovensku

Některé databáze jsou spoplatněny. My však dokážeme pro vás připravit výstup, ve kterém jsou všechny záznamy pohromadě. A v případě podezření na rizikovou osobu ZDARMA.

 

JAKÉ JSOU VÝHODY TAKOVÉHO PŘEHLEDU?


Při prodeji
¬ Prověření strany prodávající vede k větší kontrole nad prodejem nemovitosti a zároveň tomu, že před vyhledáváním zájemce budeme vědět, zda není nutné obrátit se na exekutora či insolvenčního správce a prodej řešit s ním. Pokud je prodávající v exekuci či insolvenci, zpravidla mu je odebráno „dispoziční právo“, tzn. že není oprávněn sám bez vědomí (typicky insolvenčního správce) nemovitost prodat. V přehledu je navíc uveden i konkrétní exekutor, díky čemuž budeme rychle vědět, na koho se obrátit.
¬ Prodávající nemusí nic zjišťovat a vše zařídíme za něj. Občas se stane, že zapomene prodávající na pokutu či banální záležitost, která vede k exekučnímu řízení a prodávající o ní mnohdy ani neví. Problém pak nastává, když v průběhu vkladového řízení či těsně před ním „skočí“ na nemovitosti exekuce. Toto prověření je na druhé straně skvělým argumentem pro kupujícího, že se tohoto nemusí obávat, jelikož jsme prodávajícího prověřovali a na nic, co by mohlo ohrozit obchod, jsme nepřišli.
¬ Zároveň při výběru vhodného zájemce doporučujeme prověřit též jeho situaci, která v případě výběru může vést k selekci rizikových a nerizikových klientů (tedy zejm. zda bude či nebude schopen cenu uhradit).


Při nájmu
¬ Při nájmu platí obdobná argumentace jako u prodeje, kdy nad to připadá prověření bonity nájemce. V dnešní době je daleko rizikovější pro vlastníka nemovitosti sjednání nájmu, resp. záruka, že nájemce bude či nebude schopen hradit nájemné. Občanský zákoník chrání zejména nájemce a pronajímatel je v poměrně nevýhodném postavení. Prověření rizikovosti zájemců tak může vést k předejití případných budoucích sporů a dá možnost volby pronajímateli, s kým nájemní smlouvu uzavře.
¬ Pro nájemce je prověření pronajímatele též důležité, jelikož v případě exekuce pronajímatele reálně hrozí návštěva exekutora v nemovitosti a nepříjemného dokazování co z interiéru je či není nájemce, a co patří pronajímateli. V této oblasti doporučujeme společně s nájemní smlouvou vždy uvádět přesný a jmenovitý seznam movitých věcí (typicky nábytku a jiného vybavení), které se v nemovitosti nachází – tedy je ve vlastnictví pronajímatele, či, že se nemovitost pronajímá prázdná. V případě takové „návštěvy“ pak nájemce může jednoduše předložit nájemní smlouvu a dokázat, co je jeho a co ne.


Jak takový přehled vypadá?

 

E-book

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů

Daně aktuálně

03.10.2020 

Zdroj Fincentrum Reality - právní oddělení

1) Zrušení daně z nabytí nemovitých věcí

Dochází k úplnému zrušení této daně, a to s účinky zpětně. Zrušení této daňové povinnosti se tak týká všech převodů vlastnického práva k nemovitostem, jejichž vklad byl katastrálním úřadem proveden po 1. 12. 2019. Pokud některý poplatník tuto daň uhradil, ačkoliv vklad jeho vlastnického práva byl proveden po uvedeném datu, má nárok na vrácení této daně.

2) Změny v zákoně o dani z příjmů fyzických a právnických osob

• Časový test pro možnost osvobození příjmu z prodeje nemovité věci se z 5 let prodlužuje na 10 let (doba mezi nabytím vlastnického práva k nemovité věci a prodejem). Tento delší časový test se však bude aplikovat jen na prodeje nemovitostí, k jejichž nabytí došlo až po 1.1.2021. Současně je pak přidána možnost na osvobození za situace, kdy nebude splněn tento 10-ti letý časový test, nicméně příjem z prodeje bude použit na obstarání vlastní bytové potřeby.

• Dochází ke zpřesnění toho, co se považuje za „obstarání vlastní bytové potřeby“ a současně se zavádí proces, jak toto vůči správci daně ohlásit a prokázat.

• Snižuje se maximální částka odpočtu základu daně o úroky z úvěru použitého na financování bytových potřeb ze 300.000,- Kč na 150.000,- Kč. Toto snížení se však bude týkat jen úvěrů sjednaných po 1.1.2021.

 

30.6.2020 

Zdroj Fincentrum Reality - právní oddělení

1) Daň z příjmů
Lhůta pro podání daňového přiznání k dani z příjmů fyzických a právnických osob se neposunula, nicméně v případě, že daňové přiznání bude podáno nejpozději do 18. 8. 2020, promíjí se pokuta za opožděné daňové přiznání. Stejně tak se promíjí úrok z prodlení za pozdní úhradu daně z příjmů, pokud k její úhradě dojde nejpozději do 18. 8. 2020. V praxi toto znamená, že daňové přiznání k dani z příjmů fyzických a právnických osob je možné podat a současně tuto daň (příp. doplatek daně) uhradit bez jakýchkoliv sankcí nejpozději do 18. 8. 2020.


2) Daň z nabytí nemovitých věcí
Lhůta pro podání daňového přiznání k dani nabytí nemovitých věcí se neposunula, nicméně v případě, že daňové přiznání bude podáno nejpozději do 31. 12. 2020, promíjí se pokuta za opožděné daňové přiznání. Stejně tak se promíjí úrok z prodlení za pozdní úhradu této daně, pokud k její úhradě dojde nejpozději do 31. 12. 2020.
V praxi toto znamená, že daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí je možné podat a současně tuto daň uhradit bez jakýchkoliv sankcí nejpozději do 31. 12. 2020. Toto opatření je reakcí na návrh na úplné zrušení této daně (se zpětnými účinky), kdy v takovém případě by se takto odložená daň již vůbec nehradila. Blíže v následujícím bodě.


3) Zrušení daně z nabytí nemovitých věcí a změna dalších daňových předpisů
V současné době je v legislativním procesu (aktuálně proběhlo 2. čtení v Poslanecké sněmovně) návrh zákona, který zcela ruší daň z nabytí nemovitých věcí a dále přináší dílčí změny zejména v dani z příjmů fyzických a právnických osob. Není tedy zcela jisté, zda vůbec, či případně v jakém finálním znění tento zákon bude schválen. Níže uvedeme změny ve znění, ve kterém byly navrženy na začátku legislativního procesu.

Zrušení daně z nabytí nemovitých věcí
Návrh zákona zcela ruší tuto daň, a to s účinky zpětně. Zrušení této daňové povinnosti by se tak týkalo všech převodů vlastnického práva k nemovitostem, jejichž vklad byl katastrálním úřadem proveden po 1. 12. 2019. Pokud by některý poplatník tuto daň uhradil, ačkoliv by se jeho převodu týkalo zrušení daně dle předchozí věty, měl by nárok na vrácení této daně.

Změny v zákoně o dani z příjmů fyzických a právnických osob
Dle aktuálně platné právní úpravy je osvobozeným příjmem fyzické osoby příjem z prodeje nemovitých věcí, přesáhne-li doba mezi nabytím vlastnického práva k těmto nemovitým věcem a jejich prodejem dobu 5 let. Projednávaný zákon pak tuto dobu mění z 5 let na 10 let. Tento delší časový text se však bude aplikovat jen na prodeje nemovitostí, k jejichž koupi došlo až po účinnosti tohoto zákona. Dále tento zákon ruší možnost odečítat od základu daně uhrazené úroky z úvěrových smluv sjednaných za účelem financování bytových potřeb. Tato změna by však měla dopadnout jen na úvěrové smlouvy sjednané po 1. 1. 2022.

 

Tipuj a získej

Jako jeden z mála realitních makléřů nabízím odměnu za vaše doporučení klienta který se mnou prodá nemovitost. Moje působnost je lokalizovaná na Prahu a Střední Čechy. V případě dohody i v jiných částech republiky. Vašim úkolem bude pouze navést vašeho známého ke mně. Doporučíte mu moje služby a pokud bude souhlasit předáte mi na něj kontakt, nebo mu předáte můj. O ostatní se už postarám. Pokud jeho nemovitost úspěšně prodáme, vy budete inkasovat finanční odměnu. Je to snadné.

Proč právě se mnou?

> mám za sebou 14 let praxe v realitách
> mám zkušenosti
> znám procesy financování a prodeje nemovitosti
> znám obchodní řeč při prodeji nemovitosti
> mám zázemí silné realitní kanceláře Fincentrum Reality, díky které mohu
   ¬ inzerovat na největších realitních serverech v ČR
   ¬ využívat kvalitní právní servis pro realizaci obchodních případů
   ¬ zajistit úschovu finančních prostředků
   ¬ zjistit reálnou tržní cenu nemovitosti
   ¬ připravit speciální nabídky realizace prodejů pro developery 
   ¬ MATTERPORT - 3D virtuální prohlídky nemovitostí pro téměř každou nemovitost
   ¬ Výkupy nemovitostí - spolupráce s RIF (Realitní investiční fond)
   ¬ a mnoho dalšího ne nedůležitého
> pracuji s osobním marketingem
> využívám sociální sítě, vlastní web, videa, 3D prohlídky a další... pro získávání zájemců
> pracuji výhradním způsobem
> je pro mě důležitá kvalita, ne kvantita
> prvotní schůzky s klienty jsou informativní ke zjištění potřeb klienta a nezávazné
> jak pracuji, to nejlépe vystihují pravdivé reference mých klientů
 
Co vám mohu nabídnout za vaše doporučení?
 
> odměnu ve výši 5% z dosažené provize pro makléře (bez DPH) za prodanou, vámi doporučenou nemovitost
   ¬ příklad: pokud bude dosažená provize pro makléře 100.000,-Kč (bez DPH), vy dostanete 5.000,-Kč (bez DPH) za tip
   ¬ tato odměna se vztahuje i na další nemovitost vámi doporučeného klienta, pokud nejpozději do jednoho roka od zadání vašeho tipu dá ke mě další nemovitost do prodeje
 
 
 Tato nabídka spolupráce platí pro nové zakázky doporučené od 20.05.2020. Platí na dobu neurčitou, nebo až do odvolání. Tato nabídka neplatí pro finanční poradce. Finančnímu poradci zašlu nabídku po jejím vyžádání.

Není vám něco jasné? Ještě mě neznáte? Domluvte si se mnou osobní setkání. 

On-line kancelář

Vítám Vás v mé on-line kanceláři. Zde si sjednáte termín našeho on-line setkání, které proběhne pomocí videokonference prostřednictvím internetové aplikace Whereby. Internetový odkaz na toto spojení Vám bude doručen v potvrzovacím emailu. Pak už jenom budete v domluvený termín u Vašeho počítače, nebo jiného zařízení s internetovým připojením a kliknete na odkaz v emeilu. Na druhé straně spojení budu já. Potvrdím Váš vstup do virtuální kanceláře a navážeme vizuální kontakt. Naše setkání může začít. Pokud máte obavy z takového spojení, je možné mě kontaktovat klasicky mobilním telefonem. Určitě se domluvíme. Těším se na vaše témata, které chcete prodiskutovat. Věřím, že Vám v mnohém budu užitečný.
 Témata, která můžeme probrat on-line:

> Odkup nemovitosti
¬ vhodnost nemovitosti pro odkup
¬ zadlužení nemovitosti
¬ stav nemovitosti
¬ lokalita
¬ orientační stanovení ceny za vaši nemovitost
> Prodej nemovitosti
¬ stanovení tržní ceny nemovitosti
¬ postup realizace prodeje
¬ marketing nemovitosti
> Pronájem nemovitosti
¬ stanovení ceny za pronájem
¬ postup realizace pronájmu
> a další co vás zajímá...

Kontakt

Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat, zavolat, spojit se on-line, nebo přijít do jedné z kanceláří, kde působím.

Daniel Pecho IČ: 76133036

mobil: 777 817 540
email: pecho@danielpecho.cz
 
Praha - centrála Fincentrum Reality
 
adresa:
Plzeňská 3217/16
15000 Praha 5 - Smíchov

 

Volyně - Realitní a finanční centrum Volyně

adresa:
Palackého 109
387 01 Volyně
 
www.rfcvolyne.cz