Spolupráce s Vaší osobou byla velmi příjemná. Váš vstřícný přístup a naprostou spolehlivost bych určitě doporučila všem, kteří uvažují o prodeji či pronájmu své nemovitosti.
Kateřina Srnková

Skvělý přístup pana Pecha, od začátku do konce procesu prodeje bytu. Velká pochvala, děkujeme.
Ivana Bubeníčková

Pan Pecho je člověk na svém místě. Perfektní profesionální i lidský přístup při jednáních s námi, při vyřizování všech úředních náležitostí při prodeji našeho rodinného domu v HJ. Děkujeme a můžeme jen jeho služby doporučit dalším lidem. Vše bylo na jedničku s hvězdičkou. Voříškovi - Kučírkovi
Miluše Kučírková

Pan Pecho, byl nesmírně milý, laskavý a slušný při všech našich jednáních. Upozornil mě na drobnosti, které jsem nevnímala, ale přesto byly důležité, když jsme spolu procházeli nově zrekonstruovaný byt. Nemusela jsem v podstatě řešit téměř nic a vše bylo vyřízeno rychle a bez mého přičinění. S důvěrou se na něj kdykoli znovu obrátím a ráda za jeho služby zaplatím.
Zdenka Fryková

S prací pana makléře Pecha jsem byla velmi spokojená, vše probíhalo v pořádku, o všem jsem byla průběžně a dostatečně informována.
Václava Křížková

Pan Pecho ma super metodiku prace. Od zacatku se ujistil ze jsem (kupujici a prodavajici) neustale informovane o postup a v jake faze vse stoji. Super spoluprace, muzu jen doporucit! Dekuji Sarka van Wyk
Sarka van Wyk

Byla jsem velmi spokojena. Profesionální přístup, rychlé vyřízení a dobře odvedená práce.
Magda Macharáčková

Oceňuji příjemné a férové jednání pana Daniela Pecha. Rychle a spolehlivě vyřízená koupě včetně veškerých úředních záležitostí.
Václav Škabrada

Děkujeme za profesionální a velice slušné jednání při pronajímání farního bytu ve Velimi. Za FSČCE ve Velimi Blanka Kopecká
Blanka Kopecká

Děkuji srdečně touto cestou panu Pechovi za profesionální přístup v zprostředkování prodeje mého bytu v Praze. Vše proběhlo až nečekaně hladce, ke spokojenosti všech, nemusel jsem se osobně o cokoliv starat a přitom jsme docílili velmi dobré kupní ceny. Proto vřele doporučuji služeb realitního makléře pana Daniela Pecha.
Libor Šíp

S prací pana Pecha jsme nadmíru spokojeni. Oceňujeme především vstřícnost, profesionalitu a v neposlední řadě smysl pro humor :-) Rozhodně je to jeden z nejlepších makléřů, se kterými jsme doposud jednali, a neváháme ho doporučit.
Michal Hadrava

Dobrý den pane Pecho, chci Vám tímto poděkovat za Vaše nasazení a provedení celé procedury prodeje našeho bytu v Praze - Nuslích, která byla úspěšně zakončena doručením peněz na náš účet. Byli jsme s Vašimi službami skutečně nadmíru spokojeni a určitě, pokud budeme řešit nějaké podobné záležitosti s nemovitostmi, rádi se opět na Vás obrátíme. Přeji Vám hodně úspěchů do budoucna a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Vladimír Vaněk

Pane Pecho, děkuji za bezproblémové řešení převodu nemovitostí a rychlou a výbornou spolupráci. Přeji Vám do budoucna hodně spokojených klientů.
Pavel Šimek

S prací pana Pecha jsme byli naprosto spokojení, velmi si vážím jeho profesionální přístup a bohatou zkušenost v tomto oboru. Rozhodně doporučuji "Fincentrum Reality" a konkrétně pana Pecha všem klientům, kteří uvažují o prodeji, nebo pronájmu své nemovitosti.
Khaled El Samman

Pana Pecha vřele všem doporučuji, vše proběhlo hladce a velice rychle. Byli jsme velmi spokojeni.
paní Hátlová

Spolupráce s panem Pechem byla excelentní, jsem hodně náročná, ale i tak byla nad mé očekávání. Pan Pecho je naprostý profesionál: úžasný přístup, nadstandartní kvalita poskytovaných služeb, absolutní spolehlivost, preciznost, trpělivost, pečlivost, v superlativech bych mohla pouze pokračovat. Rozhodně doporučuji a i v budoucnu se hodláme obrátit pouze a jedině na pana Pecha.
Marika Skružná

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST - od začátku až do konce. Na první schůzce jsem ukázala nemovitost, kterou jsem potřebovala prodat, o ostatní se už postaral pan Pecho, od inzerce až po předávací protokol. Vše proběhlo rychle, nenastaly žádné komplikace. Vážím si profesionálního a příjemného jednání, vstřícnosti, dochvilnosti, poctivosti.... určitě doporučuji všem. Karla Hubková
Karla Hubková

Děkujeme moc za naprosto dokonalou práce. Oceňujeme Vášou profesionalitu, ochotu, vstřícnost a velmi příjemné vystupování. Jsme byli velmi spokojený s Váši práci a budeme Vás doporučovat svým známým. Oceňujeme skvělý profesionální servis po celou dobu realizace nákupu nemovitosti. Díky Vaším zkušenostem proběhl celý proces hladce a na jedničku. Děkujeme moc. Larionovi.
Olga Larionová

Pan Daniel Pecho je skvělý. Profesionální, 100% přístup, příjemné jednání. Doporučuji!
Miloš Jaro

Velká spokojenost s profesionálním i lidským jednáním.
Andrea Hloušková

Skvělý přístup, komunikace, rychlé vyřízení pronájmu bytu. Spokojenost a doporučuji.
Adéla Hronová

Oceňuji skvělý profesionální servis po celou dobu realizace nákupu nemovitosti. Díky jeho zkušenostem proběhl celý proces hladce a na jedničku.
Jakub Michl

S panem Pecho jsem byl velmi spokojen. Je to profesionál, který své práci rozumí. Co bylo potřeba, to dokázal zjistit nebo rovnou zařídit, sám proaktivně řešil věci, komunikace naprosto bezproblémová. Pokud budu ještě někdy řešit nákup/prodej nemovitosti, tak opět rád využiji jeho služeb.
Tomáš Reli

Pan Daniel Pecho je velmi profesionální, vstřícný, spolehlivý a na úrovni. V dnešní době různých makléřů, je opravdu poznat kvalitní přístup a komunikace. Rozhodně jeho služby doporučuji. Zároveň děkuji za spolupráci.
Michaela Dědicová

Náš prodej bytu proběhl přesně podle předem stanoveného a dohodnutého scénáře. Skvělé promo video bytu, prohlídky, výběr nového majitele a samotný prodej ve velice krátkém čase. Naprosto skvělý servis i přístup a to jak po lidské stránce, tak po té profesionální. Pokud budeme v budoucnu opět prodávat nebo kupovat nějakou nemovitost, tak již teď víme, kdo bude opět náš "realiťák". Ještě jednou děkujeme za vše.
Tomáš Herout

Pan Pecho jednal profesionálně. Vše proběhlo podle plánu a s jasnými kroky. Pan Pecho zařídil co měl a včas, nenastala břehem prodeje bytu překvapení.
Kateřina Zitta

Oceňuji profesionálně odvedenou práci pana Pecha během celé realizace zakázky. Připravené informace byly vždy přesné, pečlivě zpracované a poskytnuté kultivovaným způsobem. Návrhy kupující i prodávající strany byly řešeny přímo se zjevným cílem vyhovět oběma stranám a nalézt přijatelný kompromis. Služby pana Pecha mohu s klidným svědomím doporučit.
Jiří Slezák

Pan Pecho je profesionál ve svém oboru. Koupě bytu proběhla snadno a rychle. Doklady byly připravené včas a kompletně, jednání vstřícné a věcné. Jsem moc spokojená a mohu jen doporučit.
Anna Gorbunova

S prací pana Daniela Pecha jsem velice spokojena, již po několikáté projevil svou profesionalitu. Jeho komplexní služby jsou na vysoké úrovni. Mohu tedy jen doporučit.
Marcela Trefná

Dobrý den pane Pecho. Chci Vám moc poděkovat za skvěle odvedenou práci. Moc jste mi pomohl, děkuji Vám za vše, nebylo to pro mne vůbec lehké, ale i díky Vám je to mnohem lepší. Přeji Vám do budoucna mnoho pracovních úspěchu a hodně štěstí v osobním životě. Do budoucna bych Vaše služby ráda využila. Určitě se ozvu. Moc děkuji. Šárka V.
Šárka V.

Pan Pecho poskytl kvalitní servis, rychlou a svižnou komunikaci a velice profesionální přistup. Spolupráce byla velice příjemná.
Filip Šimek

Pan Pecho byl druhým realitním makléřem, se kterým jsme řešili záležitosti stran nemovitosti. Na rozdíl od první zkušenosti byl pan Pecho výtečně připravený - při prohlídce měl pro nás vytištěné a svázané všechny potřebné podklady - vystupoval klidně a na úrovni. Když jsme se rozhodli využít jeho služeb, tak následně zařídil prakticky všechno a celou proceduru nám maximálně usnadnil.
Karel Lešenský

Na p.Pecha jsem se obrátila na doporučení mých rodičů, kteří byli velmi spokojeni. Za sebe se připojuji, p. Pecho jednal profesionálně, byl vstřícný a při jednání spolehlivý, vše, co bylo potřeba, vyřídil vždy rychle a bez zbytečných průtahů. Má zkušenosti a ve svém oboru se velmi dobře orientuje.
Magda Milonaki

Pan Pecho mne velmi mile překvapil svým profesionálním přístupem. Po celou dobu transakce jsem si užíval bezstarotný spánek ohledně celé transakce s přesvědčením, že jsem v těch nejlepších rukou. Vše samozřejmě dopadlo na jedničku.
Pavel Jaroš

Rychlá a profesionální práce, skvělá komunikace. Pana Pecha velmi oceňujeme a pokud bude někdo z našeho okolí prodávat nemovitost, rozhodně ho doporučíme.
Milan Pavlovský

Až budu příště kupovat nebo prodávat jakoukoliv nemovitost, obrátím se 100% na p. Daniela Pecho. Jeho práce se absolutně shoduje s mojí představou, jak má vypadat servis realitního makléře a přístup ke klientovi. V tomto případě je provize na svém místě. Za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup tímto velmi děkuji.
Roman Humhal

Zkušenost a spolupráce s panem Danielem Pechem byla pro mě nejen na té nejvyšší profesionální úrovni, ale byl pro mě i psychickou podporou, v nelehkém a komplikovaném prodeji. Díky němu jsem po všech peripetiích nezanevřela na odvětví prodeje nemovitostí. v tomto odvětví je potřeba důvěra a tu u mě pan Daniel Pecho má. Kdyby všichni pracovali tak pilně, zodpovědně, precizně a flexibilně ve svých oborech, jako pan Pecho, bylo by to fajn a obrovským přínosem. Určitě doporučuji a budu doporučovat. Ještě jednou děkuji pane Pecho, a Vy víte, že mám za co.
Koterová Lenka

Moje zkušenost s panem Pechem při prodeji svého bytu mám jen ty nejlepší! Vysoká odbornost, profesionální vystupování a jednání se mnou, jako s klientem byly na té nejvyšší úrovni! Jeho služby mohu všem jen a jen doporučit...
Tomáš Pokorný

Vážený pane Pecho, ozýváme se po nějakém čase se srdečným pozdravem a sdělením, že dům Pravoúhlá / Na Pláni je po dokončených rekonstrukcích už několik týdnů plně zabydlen - Vaším úsilím rodinami s celkem pěti dětmi, šestým na cestě, a sousedské vztahy vypadají růžově. Máme za to, že převody nemovitostí bývají spíše vypjatým obdobím pro zúčastněné, ovšem v naší paměti se průběh našeho převodu zachytil jako profesionálně řízená a docela příjemná akce. Díky!
Ladislav Hanyk a Petra Maierová

Pan Pecho je ve svém oboru naprostý profesionál a jeho služby lze jen doporučit. Pan Pecho je dokonalým ztělesněním všech nejlepších vlastností a dovedností, které člověk od 100%ního realitního makléře očekává. Oceňuji jeho profesionalitu, ochotu, vstřícnost, časovou flexibilitu a velmi příjemné vystupování. Díky jeho perfektní přípravě předcházející prodeji nemovitosti a jeho aktivnímu přístupu došlo k prodeji nemovitosti ve velmi krátké době a k mé naprosté spokojenosti. Děkuji panu Pechovi za jeho skvělé služby, velice ráda a s naprostou důvěrou se na něj při příští transakci opět obrátím.
Kateřina Čápová

Již podruhé absolutní spokojenost. Přes komplikovanost dané nemovitosti nikterak neslevil p. Pecho ze svého standardu a věnoval prodeji maximální pozornost až do konce. Díky! Velmi doporučuji!
Daniel Fučík

S panem Pechem jsem již podruhé velmi spokojená. Dvakrát měl na starosti pronájem našeho bytu a vždy pracoval rychle a profesionálně. Nejvíce mi vyhovuje jeho přístup k zákazníkovi, slušnost a rychlost. Můžu se na něj vždy obrátil s jakýmkoliv dotazem, nemám pocit, že bych ho rušila a to například i večer nebo výjimečně o víkendu. Pokud budu pronajímat další nemovitost, opět se na něj obrátím. Doporučuji vřele všem - pronajímatelům i nájemníkům.
Edita Petrásová

Mr Pecho has been doing a fantastic job with our flat, the communication was very good and professional and he managed to get our flat sold very efficiently. On top of it, he is a very friendly person and has been supporting us with the property transfer and the administrative work around it. I have been in touch with several real estate agents in Prague over the past 10y and he is by far the best I had to work with. Fully and strongly recommended.
Franck Capron

Děkujeme za perfektní spolupráci a servis při koupi bytu pro dceru. Jednání pana Pecha považujeme za velmi profesionální, oceňujeme hlavně rychlou a bezproblémovou komunikaci. S jeho službami jsme byli velice spokojeni a proto ho můžeme vřele doporučit. Sami se na něj znovu obrátíme, pokud bychom v budoucnu potřebovali služby makléře.
Lenka Švehlová

Dobrý den, s prací realitního makléře pana Daniela Pecho jsem byla velmi spokojená ,jeho práci vysoce cením a budu doporučovat svým známým. Je velmi příjemný, slušný, svou práci velmi dobře ovládá a je vidět,že je odborníkem ve své profesi. Velmi mu děkuji za služby pro mě vykonané a za skvělou spolupráci.
Miroslava Nováková

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉŘE

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení