Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Lofty Kolbenova

Daniel Pecho Century 21 4fin

 

!!!Velikonoční sleva 500 000,- Kč na loftové byty 3kk!!!

/akce prodloužena do 30.4.2024/

Popis nemovitosti

Nové rezidenční bydlení s jedinečnou industriální atmosférou se právě rodí v kolébce českého průmyslu - v Lofty Kolbenova. Tato historická továrna, která byla kdysi srdcem výroby malých strojů, je ikonou opuštěných průmyslových skvostů v pražských Vysočanech. I když ji poslední roky nešetřily, díky naší vizi a odhodlání se nyní proměňuje v živou komunitu. Inspirujeme se jedinečným charakterem tohoto místa a vytváříme 215 bytů, které odrážejí duši tohoto historického místa. Prostorová velkorysost továrny nám umožňuje nabídnout především loftové byty, které spojují moderní design s autentickými průmyslovými prvky. Projekční práce jsou svěřeny zkušeným architektům z prestižního ateliéru Masák & Partner, s.r.o., kteří se již více než dvě dekády s láskou a péčí věnují obnově nejen památkových a historických objektů.

Představte si život v srdci Prahy, kde každý den otevíráte dveře do světa, kde moderní bydlení splývá s historickým kouzlem města. Máte zájem objevit byt, který může být vaším novým domovem? Zvu vás, abyste se přišli podívat na náš vzorový byt, prožili jeho atmosféru a přesvědčili se na vlastní oči o výjimečnosti našeho projektu. Zajímá vás, jaké jsou možnosti financování vašeho snu? Nebo máte na srdci jakékoli jiné otázky? Jsem zde pro vás. Jako jeden z vybraných realitních makléřů mám tu čest a privilegium představit vám byty v tomto jedinečném projektu a poskytnout vám veškeré potřebné informace. Nechte se inspirovat možností, která se objevuje jednou za život, a neváhejte se mi ozvat. Vaše budoucnost v Praze začíná právě zde.

Videoprohlídka

3D scan

Nabídka bytů

Průběh výstavby - 26.2.2024

 

Dokončení - plán prodeje

Budoucnost

Velikonoční sleva

Na Velikonoce jsme pro vás připravili slevu ve výši 500 000,- Kč na byty 3+kk loftového typu. Jedná se celkem o 53 bytů s akční cenou. Neváhejte si byt rezervovat co nejdříve. Jejich počet klesá enormním způsobem. Podmínkou slevy je mít podepsanou rezervační smlouvu do 30.4.2024. Tak se ozvěte, ať vám sleva neuteče.

Daniel Pecho

Jsem Daniel Pecho, realitní makléř s patnáctiletou praxí, který věří v sílu domova. Domov není jen místo, kde spíš. Je to základna pro tvé sny, inspiraci a životní cesty. V průběhu let jsem měl tu čest pomáhat lidem najít nejen střechu nad hlavou, ale prostor, kde mohou růst, tvořit a žít naplno.

Moje práce je mou vášní. Každý den je novou výzvou a příležitostí poznat zajímavé lidi, slyšet jejich příběhy a pomoci jim otevřít dveře do nové kapitoly života. Věřím, že klíčem k úspěchu je naslouchání a porozumění potřebám každého klienta. Proto se snažím být nejen makléřem, ale i důvěrným poradcem, který je tu pro tebe na každém kroku tvé cesty za snem.

Ve světě realit jsem se setkal s nejrůznějšími situacemi, a tak mi neváhej svěřit své přání a obavy. Společně najdeme cestu k tvému ideálnímu domovu. Ať už hledáš útulný byt v srdci města nebo klidné útočiště na venkově, jsem zde, abych ti pomohl najít místo, které budeš hrdě nazývat domovem.

POVINNÉ POJIŠTĚNÍ MAKLÉŘE

MOJE CERTIFIKACE

REFERENCE


Daniel Pecho

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF