Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Lofty Kolbenova

Daniel Pecho - realitní makléř 

 

Aktuální volné termíny fyzických prohlídek bytů naleznete na konci stránky 

Popis nemovitosti

Nové rezidenční bydlení s jedinečnou industriální atmosférou se právě rodí v kolébce českého průmyslu - v Lofty Kolbenova. Tato historická továrna, která byla kdysi srdcem výroby malých strojů, je ikonou opuštěných průmyslových skvostů v pražských Vysočanech. I když ji poslední roky nešetřily, díky naší vizi a odhodlání se nyní proměňuje v živou komunitu. Inspirujeme se jedinečným charakterem tohoto místa a vytváříme 215 bytů, které odrážejí duši tohoto historického místa. Prostorová velkorysost továrny nám umožňuje nabídnout především loftové byty, které spojují moderní design s autentickými průmyslovými prvky. Projekční práce jsou svěřeny zkušeným architektům z prestižního ateliéru Masák & Partner, s.r.o., kteří se již více než dvě dekády s láskou a péčí věnují obnově nejen památkových a historických objektů.

Představte si život v srdci Prahy, kde každý den otevíráte dveře do světa, kde moderní bydlení splývá s historickým kouzlem města. Máte zájem objevit byt, který může být vaším novým domovem? Zvu vás, abyste se přišli podívat na náš vzorový byt, prožili jeho atmosféru a přesvědčili se na vlastní oči o výjimečnosti našeho projektu. Zajímá vás, jaké jsou možnosti financování vašeho snu? Nebo máte na srdci jakékoli jiné otázky? Jsem zde pro vás. Jako jeden z vybraných realitních makléřů mám tu čest a privilegium představit vám byty v tomto jedinečném projektu a poskytnout vám veškeré potřebné informace. Nechte se inspirovat možností, která se objevuje jednou za život, a neváhejte se mi ozvat. Vaše budoucnost v Praze začíná právě zde.

Videoprohlídka

3D scan

Nabídka bytů

 

Vyberte si byt a pošlete mi jeho číslo. Doplním Vám informace o tom, jestli je možné k bytu pořídit sklep, či parkovací stání. Jaká probíhá na byt aktuální akce a v neposlední řadě, možnost slevy, kterou lze získat. Stačí mi zaslat číslo Vámi vybraného bytu na můj email: pecho@danielpecho.cz

Dokončení - plán prodeje

Budoucnost

Aktuálně

Celkem bytů v projektu

215

Volných bytů, už jenom

140

 

Standardy

Probíhající akce

Pro byty 1+KK, máme vypsanou akci na voucher v hodnotě 250.000,-Kč na multifunkčí vestavěnou, sklápěcí postel se skříní. Ve dne sedačka, v noci dvoulůžko. Jedná se o kus kvalitního, na míru vyrobeného nábytku. Velice praktické do malometrážního bytu. Vyberete si vlastní dekor, který se vám líbí, případně můžete doplnit byt o další vestavěný nábytek. Náš truhlář vám bude k dispozici. Akce je platná na rezervaci bytu 1+KK do 15.6. 2024. Tak neváhejte, přijeďte se podívat na ten váš vysněný byt.

Aktuální volné termíny prohlídek Loftů Kolbenova

 

Zeptejte se Šarloty

Máte realitní dotaz? Nebo Vám něco není jasné? Zeptejte se Šarloty.

Já - Šarloto, Lofty Kolbenova, znáš?

Šarlota - Dobrý den! Ano, Lofty Kolbenova jsou známé rezidenční projekty v Praze, konkrétně v oblasti Vysočan. Jedná se o moderní loftové byty, které často nabízejí otevřené a flexibilní prostory s industriálním designem. Tato oblast je oblíbená díky své dobré dopravní dostupnosti a rozvíjející se infrastruktuře. Pokud máte zájem o konkrétní informace o těchto nemovitostech nebo byste chtěli zjistit, zda je nějaký byt v této lokalitě k dispozici, rád vám pomohu. Můžete také kontaktovat pana Daniela Pecha přímo na telefonním čísle +420777817540 nebo e-mailem na adrese pecho@danielpecho.cz. Pokud máte nějaký vzkaz pro pana Pecha, můžete ho sem napsat. A pokud si přejete, aby vám pan Pecho napsal nebo zavolal, nechte zde prosím své kontaktní údaje.

 

ZEPTAT SE ŠARLOTY

Daniel Pecho

Jsem Daniel Pecho, realitní makléř s patnáctiletou praxí, který věří v sílu domova. Domov není jen místo, kde spíš. Je to základna pro tvé sny, inspiraci a životní cesty. V průběhu let jsem měl tu čest pomáhat lidem najít nejen střechu nad hlavou, ale prostor, kde mohou růst, tvořit a žít naplno.

Moje práce je mou vášní. Každý den je novou výzvou a příležitostí poznat zajímavé lidi, slyšet jejich příběhy a pomoci jim otevřít dveře do nové kapitoly života. Věřím, že klíčem k úspěchu je naslouchání a porozumění potřebám každého klienta. Proto se snažím být nejen makléřem, ale i důvěrným poradcem, který je tu pro tebe na každém kroku tvé cesty za snem.

Ve světě realit jsem se setkal s nejrůznějšími situacemi, a tak mi neváhej svěřit své přání a obavy. Společně najdeme cestu k tvému ideálnímu domovu. Ať už hledáš útulný byt v srdci města nebo klidné útočiště na venkově, jsem zde, abych ti pomohl najít místo, které budeš hrdě nazývat domovem.

POVINNÉ POJIŠTĚNÍ MAKLÉŘE

MOJE CERTIFIKACE

REFERENCE


Daniel Pecho

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF