Reference

Pan Pecho poskytl kvalitní servis, rychlou a svižnou komunikaci a velice profesionální přistup. Spolupráce byla velice příjemná.
Filip Šimek
Pan Pecho byl druhým realitním makléřem, se kterým jsme řešili záležitosti stran nemovitosti. Na rozdíl od první zkušenosti byl pan Pecho výtečně připravený - při prohlídce měl pro nás vytištěné a svázané všechny potřebné podklady - vystupoval klidně a na úrovni. Když jsme se rozhodli využít jeho služeb, tak následně zařídil prakticky všechno a celou proceduru nám maximálně usnadnil.
Karel Lešenský
Na p.Pecha jsem se obrátila na doporučení mých rodičů, kteří byli velmi spokojeni. Za sebe se připojuji, p. Pecho jednal profesionálně, byl vstřícný a při jednání spolehlivý, vše, co bylo potřeba, vyřídil vždy rychle a bez zbytečných průtahů. Má zkušenosti a ve svém oboru se velmi dobře orientuje.
Magda Milonaki
Pan Pecho mne velmi mile překvapil svým profesionálním přístupem. Po celou dobu transakce jsem si užíval bezstarotný spánek ohledně celé transakce s přesvědčením, že jsem v těch nejlepších rukou. Vše samozřejmě dopadlo na jedničku.
Pavel Jaroš
Rychlá a profesionální práce, skvělá komunikace. Pana Pecha velmi oceňujeme a pokud bude někdo z našeho okolí prodávat nemovitost, rozhodně ho doporučíme.
Milan Pavlovský
Až budu příště kupovat nebo prodávat jakoukoliv nemovitost, obrátím se 100% na p. Daniela Pecho. Jeho práce se absolutně shoduje s mojí představou, jak má vypadat servis realitního makléře a přístup ke klientovi. V tomto případě je provize na svém místě. Za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup tímto velmi děkuji.
Roman Humhal
Zkušenost a spolupráce s panem Danielem Pechem byla pro mě nejen na té nejvyšší profesionální úrovni, ale byl pro mě i psychickou podporou, v nelehkém a komplikovaném prodeji. Díky němu jsem po všech peripetiích nezanevřela na odvětví prodeje nemovitostí. v tomto odvětví je potřeba důvěra a tu u mě pan Daniel Pecho má. Kdyby všichni pracovali tak pilně, zodpovědně, precizně a flexibilně ve svých oborech, jako pan Pecho, bylo by to fajn a obrovským přínosem. Určitě doporučuji a budu doporučovat. Ještě jednou děkuji pane Pecho, a Vy víte, že mám za co.
Koterová Lenka
Moje zkušenost s panem Pechem při prodeji svého bytu mám jen ty nejlepší! Vysoká odbornost, profesionální vystupování a jednání se mnou, jako s klientem byly na té nejvyšší úrovni! Jeho služby mohu všem jen a jen doporučit...
Tomáš Pokorný
Vážený pane Pecho, ozýváme se po nějakém čase se srdečným pozdravem a sdělením, že dům Pravoúhlá / Na Pláni je po dokončených rekonstrukcích už několik týdnů plně zabydlen - Vaším úsilím rodinami s celkem pěti dětmi, šestým na cestě, a sousedské vztahy vypadají růžově. Máme za to, že převody nemovitostí bývají spíše vypjatým obdobím pro zúčastněné, ovšem v naší paměti se průběh našeho převodu zachytil jako profesionálně řízená a docela příjemná akce. Díky!
Ladislav Hanyk a Petra Maierová
Pan Pecho je ve svém oboru naprostý profesionál a jeho služby lze jen doporučit. Pan Pecho je dokonalým ztělesněním všech nejlepších vlastností a dovedností, které člověk od 100%ního realitního makléře očekává. Oceňuji jeho profesionalitu, ochotu, vstřícnost, časovou flexibilitu a velmi příjemné vystupování. Díky jeho perfektní přípravě předcházející prodeji nemovitosti a jeho aktivnímu přístupu došlo k prodeji nemovitosti ve velmi krátké době a k mé naprosté spokojenosti. Děkuji panu Pechovi za jeho skvělé služby, velice ráda a s naprostou důvěrou se na něj při příští transakci opět obrátím.
Kateřina Čápová
Již podruhé absolutní spokojenost. Přes komplikovanost dané nemovitosti nikterak neslevil p. Pecho ze svého standardu a věnoval prodeji maximální pozornost až do konce. Díky! Velmi doporučuji!
Daniel Fučík
S panem Pechem jsem již podruhé velmi spokojená. Dvakrát měl na starosti pronájem našeho bytu a vždy pracoval rychle a profesionálně. Nejvíce mi vyhovuje jeho přístup k zákazníkovi, slušnost a rychlost. Můžu se na něj vždy obrátil s jakýmkoliv dotazem, nemám pocit, že bych ho rušila a to například i večer nebo výjimečně o víkendu. Pokud budu pronajímat další nemovitost, opět se na něj obrátím. Doporučuji vřele všem - pronajímatelům i nájemníkům.
Edita Petrásová
Mr Pecho has been doing a fantastic job with our flat, the communication was very good and professional and he managed to get our flat sold very efficiently. On top of it, he is a very friendly person and has been supporting us with the property transfer and the administrative work around it. I have been in touch with several real estate agents in Prague over the past 10y and he is by far the best I had to work with. Fully and strongly recommended.
Franck Capron
Děkujeme za perfektní spolupráci a servis při koupi bytu pro dceru. Jednání pana Pecha považujeme za velmi profesionální, oceňujeme hlavně rychlou a bezproblémovou komunikaci. S jeho službami jsme byli velice spokojeni a proto ho můžeme vřele doporučit. Sami se na něj znovu obrátíme, pokud bychom v budoucnu potřebovali služby makléře.
Lenka Švehlová
Dobrý den, s prací realitního makléře pana Daniela Pecho jsem byla velmi spokojená ,jeho práci vysoce cením a budu doporučovat svým známým. Je velmi příjemný, slušný, svou práci velmi dobře ovládá a je vidět,že je odborníkem ve své profesi. Velmi mu děkuji za služby pro mě vykonané a za skvělou spolupráci.
Miroslava Nováková

Přihlašte se k odběru článků

Jednou do měsíce tipy a rady e-mailem zdarma

zpracováním osobních údajů