Realitní a finančí centrum Volyně

Služby realitních makléřů a finančních poradců

pod jednou střechou

 

Popis nemovitosti

Ano, i nemovitost, kde jsme se rozhodli centralizovat naše služby si zaslouží zmínku. Třípodlažní bytový dům číslo popisné 109 v ulici Palackého, v památkové zóně, přímo v centru města Volyně v sobě ukrývá obchodní, nebytový prostor. Zde před mnoha lety pan Velíšek provozoval obchod s galanterií. Ještě pořád žijí pamětníci, kteří vědí, že se tady říkalo " u Velíšků". Ale mnohem více lidí zná spíš nedávnou historii. Je to cca 25 let, kdy se tady usídlila pobočka Komerční banky. Digitalizace bankovních služeb pak donutila banku tento prostor opustit. Posléze byl nějakou dobu volný a pronajímán příležitostně. Je to objekt, který každý volyňák a i lidi z okolí znají. To je jeden z důvodů, proč jsme se usadili zrovna tady. Kancelář nám slouží jako místo setkávání s klienty, kteří mají zájem řešit prodej, či koupi nemovitosti. Spolupracujeme s profesionálními finančními poradci. Jsme schopni tak skloubit proces prodeje/koupi s vyřízením hypotéky, úvěru, pojištění, případně investic a mnoho dalšího. Při prodeji Vaší nemovitosti využíváme nejmodernější technologie, které přitahují zájemce. Jedna z těch novinek je virtuální prohlídka nemovitosti. Jako jediný a z mála nabízíme tuto službu pro každou nemovitost k prodeji, bez ohledu na její cenu. Prostor v naší kanceláři je upraven tak, aby každý zájemce o koupi nemovitosti se pohodlně usadil a prohlídky nemovitostí mohly začít - virtuálně, s komentářem makléře. Pokud se některá z nemovitostí bude zájemci líbit, zajedeme se na ni podívat osobně. To ušetří spoustu času nám, i Vám. Přijeďte se k nám podívat. Třeba jenom na kafe a na pokec. Těšíme se na vás.

1918

1925

2007

 

Fotogalerie

Palackého 109, Volyně (bývalá Komerční banka)

 Pecho-eml
 

ing._libor_sipVideoprohlídka - upoutávka

Video se dostane i do jiných sfér internetu, jako jsou sociální síte, či jiné webové stránky. To přitáhne víc zájemců na realitní servery, kde se vaše nemovitost objeví samozřejmě taky. A v seznamech na realitních serverech video přitáhne víc sledujících. Lidé rádi koukají na pohyblivé obrázky.
 

Virtuální 3D prohlídka

Bežně se za tuto novinku platí nemalé částky. U nás ji dostane každá nemovitost k prodeji ZDARMA. Dodá Vaší nemovitosti úplně jiný rozměr v prezentaci. Je možné si tak nemovitost prohlédnout on-line bez toho, aby Vás ne-vážní zájemci obtěžovali a ubírali Vám drahocenný čas. Na takovou nemovitost přijde už opravdový zájemce, který si chce ujasnit některé aspekty a následně se rozhodne. To je prověřeno praxí. 

Co o tom napsali - Seznam Zprávy:

"Největší výhodu vidí makléř Daniel Pecho, který moderní technologie dlouhodobě využívá, v tom, že makléř ani klient nemusejí najezdit kilometry po návštěvách nemovitostí.

„Pro tento účel jsem zřídil technologicky moderní kancelář na jihu Čech v centru města Volyně. Tady bude velká televize, pohodlná sedačka a občerstvení. Se zájemci budou probíhat virtuální prohlídky komentované přímo makléřem, který nemovitosti zná."..." >>Celý článek zde<<

Více informací

Koupíme vaši nemovitost

vykup1
 
Pokud nechcete čekat na to, až se nemovitost prodá, nebo potřebujete rychle prostředky z prodávané nemovitosti třeba na už vyhlídnutou jinou nemovitost, nebo máte nemovitost zadluženou hypotékou, či exekucí a těžko by se taková nemovitost na trhu uplatnila, náš investor je pro vás rešením.
 
Více informací

Hlavní realitní servery, kde inzerujeme

logo_fcr
 
servery

Partneři pro finanční produkty

fin_instituce 

Pravidelné bezplatné konzultace s odborníkem

úterý

10:00h - 13:00h

14:00h - 17:00h

Ing. Jan Daňhelka - finanční poradce

- hypotéky, úvěry, pojištění majetku, osob, investice volných prostředků...


pátek

10:00h - 13:00h

14:00h - 17:00h

Daniel Pecho - realitní makléř

- prodej, pronájem nemovitosti, odkup nemovitosti, tržní odhad ceny...


Na konzultace se nemusíte objednávat předem. Prostě přjďte.
 
Těšíme se na vás u nás v kanceláři na adrese Palackého 109, Volyně
(bývalá Komerční banka)

Běžná otevírací doba

pondělí - pátek

10:00h - 13:00h

14:00h - 17:00h

kromě svátků

Pokud nás běhěm otevírací doby nezastihnete v kanceláři, tak jsme všichni v terénu. Stát se to může.

V takovém případě nás kontaktujte a domluvte si vlastní termín schůzky s poradcem, nebo makléřem. 

rfcvolyne_kreslici_platno_1

Kontaktní formulář