Realitní a finančí centrum Volyně

Služby realitních makléřů a finančních poradců

pod jednou střechou

 

Popis nemovitosti

Ano, i nemovitost, kde jsme se rozhodli centralizovat naše služby si zaslouží zmínku. Třípodlažní bytový dům číslo popisné 109 v ulici Palackého, v památkové zóně, přímo v centru města Volyně v sobě ukrývá obchodní, nebytový prostor. Zde před mnoha lety pan Velíšek provozoval obchod s galanterií. Ještě pořád žijí pamětníci, kteří vědí, že se tady říkalo " u Velíšků". Ale mnohem více lidí zná spíš nedávnou historii. Je to cca 25 let, kdy se tady usídlila pobočka Komerční banky. Digitalizace bankovních služeb pak donutila banku tento prostor opustit. Posléze byl nějakou dobu volný a pronajímán příležitostně. Je to objekt, který každý volyňák a i lidi z okolí znají. To je jeden z důvodů, proč jsme se usadili zrovna tady. Kancelář nám slouží jako místo setkávání s klienty, kteří mají zájem řešit prodej, či koupi nemovitosti. Spolupracujeme s profesionálními finančními poradci. Jsme schopni tak skloubit proces prodeje/koupi s vyřízením hypotéky, úvěru, pojištění, případně investic a mnoho dalšího. Při prodeji Vaší nemovitosti využíváme nejmodernější technologie, které přitahují zájemce. Jedna z těch novinek je virtuální prohlídka nemovitosti. Jako jediný a z mála nabízíme tuto službu pro každou nemovitost k prodeji, bez ohledu na její cenu. Prostor v naší kanceláři je upraven tak, aby každý zájemce o koupi nemovitosti se pohodlně usadil a prohlídky nemovitostí mohly začít - virtuálně, s komentářem makléře. Pokud se některá z nemovitostí bude zájemci líbit, zajedeme se na ni podívat osobně. To ušetří spoustu času nám, i Vám. Přijeďte se k nám podívat. Třeba jenom na kafe a na pokec. Těšíme se na vás. 

Palackého 109, Volyně (bývalá Komerční banka)

Fotogalerie

Připraveni vám posloužit

 Pecho-eml
 

ing._libor_sipVideoprohlídka - upoutávka

Pro vaši nemovitost k prodeji připravíme i krátkou video upotávku. Tu pak zveřejníme i do jiných sfér internetu. Přitáhneme tak víc zájemců, kteří budou chtít vidět inzerát a potažmo přímo i vaši nemovitost. Zvyšuje to procento úspěšnosti při prodeji nemovitosti.
 

Virtuální 3D prohlídka

Bežně se za tuto novinku platí nemalé částky. U nás ji dostane každá nemovitost k prodeji ZDARMA. Dodá Vaší nemovitosti úplně jiný rozměr v prezentaci. Je možné si tak nemovitost prohlédnout on-line bez toho, aby Vás ne-vážní zájemci obtěžovali a ubírali Vám drahocenný čas. Na takovou nemovitost přijde už opravdový zájemce, který si chce ujasnit některé aspekty a následně se rozhodne. To je prověřeno praxí. 

Co o tom napsali - Seznam Zprávy:

"Největší výhodu vidí makléř Daniel Pecho, který moderní technologie dlouhodobě využívá, v tom, že makléř ani klient nemusejí najezdit kilometry po návštěvách nemovitostí.

„Pro tento účel jsem zřídil technologicky moderní kancelář na jihu Čech v centru města Volyně. Tady bude velká televize, pohodlná sedačka a občerstvení. Se zájemci budou probíhat virtuální prohlídky komentované přímo makléřem, který nemovitosti zná."..." >>Celý článek zde<<

Více informací

Koupíme vaši nemovitost

vykup1
 
Pokud nechcete čekat na to, až se nemovitost prodá, nebo potřebujete rychle prostředky z prodávané nemovitosti třeba na už vyhlídnutou jinou nemovitost, nebo máte nemovitost zadluženou hypotékou, či exekucí a těžko by se taková nemovitost na trhu uplatnila, náš investor je pro vás rešením.
 
Více informací

Hlavní realitní servery, kde inzerujeme

logo_fcr
 
servery

Partneři pro finanční produkty

fin_instituce 

Pravidelné bezplatné konzultace s odborníkem

úterý

dle telefonické dohody

Fyzické setkání v kanceláři není možné z důvodu nařízení vlády ČR.

Kancelář je od 1.3.2021. do odvolání uzavřena

Ing. Jan Daňhelka - finanční poradce

mobil: 724 419 478

email: jan.danhelka@4fin.cz

- hypotéky, úvěry, pojištění majetku, osob, investice volných prostředků...


pátek

dle telefonické dohody

Fyzické setkání v kanceláři není možné z důvodu nařízení vlády ČR.

Kancelář je od 1.3.2021. do odvolání uzavřena

Daniel Pecho - realitní makléř

mobil: 777 817 540

email: daniel.pecho@fincentrum.com

- prodej, pronájem nemovitosti, odkup nemovitosti, tržní odhad ceny, virtuální prohlídky...


 
Těšíme se na setkání s vámi u nás v kanceláři na adrese Palackého 109, Volyně
(bývalá Komerční banka)

Otevírací doba kanceláře

pondělí - sobota

dle telefonické dohody

Fyzické setkání v kanceláři není možné z důvodu nařízení vlády ČR.

Kancelář je od 1.3.2021. do odvolání uzavřena

Pokud je to možné, snažíme se, aby v pracovní dny byl někdo v kanceláři. Preferujeme však předchozí telefonické sjednání osobní schůzky. Pro kontakt můžete samozřejmě využít i email. 

Doporučte naše služby a získejte

Pro ty co se chtějí aktivně zapojit a mají příležitost doporučit naše služby svým známým, máme připravenou odměnu. Pokud zrealizujeme prodej, nebo pronájem nemovitosti dostanete od nás 5% z dosažené provize pro makléře. Na základě vašeho doporučení, kdy jste se o nás zmínili u vašeho známého a předali nám kontakt (s jeho souhlasem) a my obchod zrealizujeme, dostanete odměnu. >>Více zde v odkaze<<

Abychom vás motivovali ještě víc, připravili jsme pro nejlepšího "dohazovače" odměnu navíc. A to jsou dvě vstupenky na koncert Marka Ztraceného, který se bude konat 7.8.2021 ve Strakonicích. Pokud to situace dovolí. Jinak bude upřesněno pořadatelem.

Počítá se období od 1.2.2021 do 30.6.2021. Kdo nám v tomto období doporučí nejvíc obchodů (prodej i pronájem, nepočítají se vlastní nemovitosti), vyhrává. Odměna je již připravena a čeká na vás.

vystrizek

rfcvolyne_kreslici_platno_1

Kontaktní formulář